Czy mamy już prezent na dzień mamy czy nie mamy. Jeśli nie mamy to zaraz poszukamy 😉

Dzień Matki –  odkąd Ignaś pojawił się na świecie, to dla mnie prawdziwe święto. Zupełnie inaczej je przeżywam od tego czasu. 

Wiem, jak bardzo ważne jest celebrowanie takich momentów nie tylko podczas świąt, ale każdego dnia. Dlatego, gdy na horyzoncie pojawia się dzień mamy, czuję lekką adrenalinę. I chociaż wiem, że laurka z przedszkola jest najpiękniejszym prezentem, to jednak nie jak masz 30 lat i wręczasz takową własnej mamie ;). 

Dzisiaj ten wpis dedykuję wszystkim dzieciom, bez względu na wiek, które chcą zrobić niespodziankę swojej rodzicielce. Spieszę z pomocą jaki prezent wybrać na Dzień Mamy.

Jaki prezent kupić na Dzień Matki?

26 maja wszystkie mamy powinny dostać prezenty od swoich dzieci, nieważne, ile te dzieci mają lat. Jeśli Twoje dziecko ma roczek, prezent możesz kupić sobie sama, np. za pomocą karty męża ;). A jeśli jesteś już dużym dzieckiem, pamiętaj o obdarowaniu swojej rodzicielki zacnym prezentem. 

Zanim jednak przejdziemy do tego co kupić, przeanalizujmy kilka kwestii:

  • Szukając prezentu zawsze zastanawiam się, co dana osoba już ma, czym się interesuje i co sprawia jej przyjemność. Takie pytania stawiam też tym, którzy piszą do mnie „Kaśka, a co wybrać na prezent?”. Podstawą jest zatem poznać obdarowanego. Zakładam, że własną mamę trochę znasz, więc ten etap nie powinien sprawić większego problemu. Gorzej z etapem drugim.
  • Co zwykle kupujesz i czego może jeszcze nie mieć obdarowana? Zeszłoroczne czekoladki pewnie już mama zjadła, może zatem czas kupić coś, co przetrwa?
  • Uderzmy w najczulszy punkt, czyli w emocje. Jak wspomniałam na początku na własnym przykładzie, mamy są osobami szczególnie wrażliwymi na punkcie swoich dzieci. A te, powinny to wykorzystać, ale w dobrym celu. Zagrajmy rodzicielce na emocjach, obdarzmy ją wspomnieniami i podarujmy radość. 

Jeśli szukasz czegoś innego, niż kwiaty, czekoladki i kawa, to z pewnością spodobają Ci się moje propozycje.

Przykładowe prezenty na Dzień Matki

Nie bez powodów mam sklep z ręcznie tworzonymi produktami, bo jestem zwolenniczką prezentów niebanalnych, niepowtarzalnych i w pełni dopasowanych do osób, którym się ich obdarowuje.

Zobacz, co mogę zrobić, by prezent dla Twojej mamy był niezwykły.

Album na zdjęcia

Spersonalizowany, szczególny, taki, jakiego nie kupi się nigdzie w sklepie. 

dzien mamy album na zdjęcia
dla mamy album na zdjęcia

Albumy na zdjęcia – zobacz

Obrazki w ramkach

Spersonalizowane plakaty, oprawione w ramki, zapakowane na prezent i dostarczone do Ciebie. Tobie pozostanie jedynie wybrać motyw, kolor i dopasować styl do wnętrz. 

prezent dla mamy plakat
prezent na dzień mamy

Plakaty w ramkach – zobacz

Ramki 3d


Niecodzienne życzenia oprawione w ramce, by każdego dnia dawać mamie dowód miłości. Czy to nie brzmi pięknie? 

W ramce możemy umieścić np. papierowe kwiaty czy motyle w dowolnej kolorystyce. 

prezent dla mamy ramka z mchem

Ramki przestrzenne – zobacz

Kartka

Jednym z dodatków do prezentów na dzień mamy może być kartka. To właśnie ten drobiazg może nieść najwięcej emocji za sprawą słów, które tu umieścisz. Forma kartki może być dowolna – od tradycyjnej papierowej po przezroczystą imitującą szkło, którą można umieścić w drewnianym pudełku. Jak zawsze w mojej Fabryce – ogranicza nas tylko wyobraźnia :). 

Przykłady kartek – zobacz

Co ważne, każde zamówienie w Fabryce Małego Dizajnu pakowane jest zawsze na prezent! Wystarczy, że dokupisz kwiaty i możesz iść go wręczać. 

Mam nadzieję, że spodobało Ci się tych kilka nietypowych propozycji prezentów na dzień mamy.

A teraz gratka dla rękodzielników 🙂 Jeśli jak ja lubisz samodzielnie coś wyczarować, przygotowałam dla Ciebie DIGI stemple z napisami dla mamy. Użyjesz ich w kartkach, exploding boxach, ramkach, albumach i gdzie tylko podpowie Ci wyobraźnia 🙂

Kliknij w link poniżej a dostaniesz wiadomość zwrotną z paczką napisów. Nie zapomnij mnie oznaczyć w swoich pracach, będę ogromnie wdzięczna.

DIGI STEMPLE – poproszę

dzien matki digi stemple

Polecane wpisy

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *